Naše motto

 

Udělat někomu radost hezkým dárkem je dvojitá radost pro Vás. My Vám s tím maximálně pomůžeme.

Snažíme se pro Vás vybírat zboží od evropských výrobců, které vzniká tradiční a originální výrobou, v ČR je ale velmi obtížně sehnatelné, nebo nelze sehnat vůbec. Můžete si být tak jisti, že dárek, kterým budete chtít udělat radost bude skutečně neokoukaný, orginální a hlavně kvalitně vyrobený, co si více přát? Potěšíte Vaši partnerku, partnera, vyzdobíte si hezky Váš domov, nebo udělaté radost originálním modelem i tomu nejnáročněšímu modeláři a fandovi do aut. Spektrum našich dárečků je skutečně široké, přejeme Vám příjemné brouzdání našim E-shopem. 

Proč si zvolit náš E-shop? Máme Vám co nabídnout !

- Eshopy jsou fajn, ale to poštovné.... Nakupte nad 1500,- Kč a máte ho zdarma! 

- Pokud jste z Prahy, nebo máte cestu přes Prahu, není pro nás problém Vám zboží zdarma dovézt na metro Háje, nebo do OC Chodov! 

- Na E-shopu vypadá zboží pěkně, ale jaká je realita? Taková, že si zboží můžete osobně prohlédnout a zakoupit v našem showroomu v Praze, u stanice metra Háje a konečné autobusů Jižní město (136,165,170,213) - ZDE. Po předchozí telefonické, či E-mailové domluvě se Vám rádi časově přizpůsobíme.

- Věrné zákazníky si hýčkáme - ti, kteří mají u nás uskuteční pátou objednávku, odměníme věcným dárkem vyrobeným společností Fragonard, překvapení, které Vám udělá radost, ale bude se Vám i hodit. Od páté objednávky se začíná počítat zase znova! Každou třetí objednávku výrobku společnosti Fragonard odměníme malým dárečkem.

- Český E-shop, takže na Slovensku máme tedy smůlu... Jinde možná, tady ne! Na Slovensko zasíláme zboží prostřednictvím společnosti PPL, po předchozí domluvě lze zboží zaplatit i v EURECH na náš EURO-účet. Měna se přepočítá podle aktuálního kurzu pro den objednávky. Stále ještě váháte?