Medvídci Teddy- Fabrik Hermann

Vítejte v kategorii věnované sběratelským medvídkům značky Teddy - Fabrik Hermann!

Rodinná firma z Německa s historií, která sahá až do roku 1913, kdy Max Hermann se svým bratrem a sestrou vyrobili první plyšové medvídky. V roce 1920 Max Hermann zakládá nedaleko Sonnenbergu svojí vlastní malou továrnu na medvídky. 

Objevilo se více než 400 limitovaných kolekcí a jednotlivých předmětů, pro které je charakteristická vysoká kvalita zpracování a jakost použitých materiálů, jako je například alpaka, nebo mohér, díky tomu nejsou jen hračkou pro děti, ale i ceněnými sběratelskými artikly. Medvídci jsou zhotoveny v široké škále velikostí, od těch nejmenších miniatur ani ne 10 cm velkých až po největší bručící sourozence dosahující více jak 40 cm. S medvídky můžete oslavit některá výročí, vykonávají různá povolání, což je jedinečný dárek třeba pro lékaře, nebo Vám připomenou některé slavné osobnosti. 

V současnosti najdeme firmu Teddy-Fabrik v Coburgu, kde probíhá vlastní výroba tradiční dřevité vlny. Tedy-Fabrik jako jeden z mála výrobců stále své medvídky vyrábí podle po generace osvědčené techniky a vycpává dřevitou vlnou přesně tak, jak tomu bylo zvykem u pradědečků dnes vyrobených medvídků. Každý z medvídků má svůj certifikát pravosti a v rámci dané kolekce i jedinečné výrobní číslo. Medvídci z této kouzelné dílny dělají radost sběratelům napříč všemi generacemi. Přidáte se mezi ně také?  

 

 

 
799
275017992750

Stránka 1 z 2 - 15 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 15 položek celkem